Musallam Al KHAIFI

NAMA Holding İSG Direktörü,NEBOSH/IRCA Baş Denetçi

Musallam Al KHAIFI

Biyografi

Musallam Al-Khaifi petrol ve gaz operasyonları, acil müdahale ve iş sağlığı ve güvenliği konularında 30 yılı aşkın tecrübeye sahiptir.

 

Musallam Al-Khaifi, İSG, ekip oluşturma, takım uyumu, motivasyon, benlik kontrolü ve kişisel gelişim alanlarında müşterilerine uzmanlık zenginliği getiriyor. Musallam Al-Khaifi, güvenlik, kalite kontrol ve sözleşme yönetiminde üst düzey bir sağlık ve güvenlik danışmanı ve operasyon yöneticisi olarak çalışmaktadır. Üstün çalışmaları ve mükemmel başarıları ile tanınmış kurumlardan uluslararası  düzeyde ödüller almıştır.

 

Musallam Al-Khaifi, uzun yıllara dayanan deneyimleri ile endüstriyel ve uygulamalı psikoloji alanlarında da aranan bir koç olmuştur.   Umman ve çevresindeki önde gelen kuruluşlarla başarılı bir şekilde çalışmalar sürdürmüştür.  Musallam Al-Khaifi, Nama Holding ekibine katılmadan önce Umman'daki çevre koruma ve su geri dönüşüm operatörü olan Haya Su'nun kalite, iş sağlığı- güvenliği ve çevre yöneticisi oldu. Şirketin kuruluşu ve çeşitli işletme usullerindeki uygulamaları gözlemleyerek yerel su sistemlerinin modernize edilmesine yardım olarak tüm toplum sağlığı çalışmalarına katkı sağlamıştır. Musallam Al-Khaifi, kaza olay soruşturması, davranış temelli güvenlik, ergonomi, tehlike analizi ve acil durum yönetimi ve liderlik gibi alanlarda sertifikalara sahiptir.. İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemleri, NEBOSH uluslararası sertifikalarına sahip bir IRCA baş denetmenidir. Arapça ve İngilizce bilmektedir.